GHE FloraNova Grow 473ml

GHE FloraNova Grow 473ml

  • Виробник:  GHE
  • Модель:  GHE FloraNova Grow 473ml
  • Наявність:  Є в наявності
529.00₴
Доступні варіанти

FloraNova Grow 473ml

Концентроване добриво для всіх способів вирощування. Містить у собі органічні добавки та стимулятори на весь цикл. Застосовувати на вегетативній стадії

FloraNova Це добриво, придатне для всіх способів вирощування: субстратів, ґрунтового садівництва і гідропоніки. Даний продукт дуже концентрований і знаходиться в рідкому вигляді.

Переваги:

• Союз гідропонних і органічних методів рослинництва
• Володіє високою ефективністю стосовно до всіх типів рослин
• Відмінно пристосована як жорстким, так і до м'якого типів води
• Сильно концентрований продукт, зі стабільним рівнем рН
• Містить природні гумінові екстракти, що сприяють оптимальному поглинання поживних речовин
• Надзвичайно просто в застосуванні
• Чудово підходить для різних видів культивації: гідропоніки, субстратної і ґрунтової

Підсумовуючи вищесказане, можна зробити висновок, що FloraNova гарантовано містить комплексне харчування і збалансований раціон для рослин, також даний продукт багатий на первинні і вторинні елементи, хелатні мікроелементи і є захистом для ваших рослин від будь-яких негараздів.

Застосування:

FloraNova використовується протягом усього життя рослини, починаючи від підрізання і розсади до врожаю, як в гідропоніці, так і в ґрунті. Через кілька днів після застосування, ефект можна спостерігати на власні очі: поліпшення здоров'я рослин, збільшення їх темпу зростання, кількості квітів і плодів і підвищення врожайності.

Економія ресурсів:

FloraNova – це концентроване добриво, воно ефективне і безпечне. Його висока концентрація відповідає потреби контролювати запаси водних ресурсів, необхідних сьогодні у світовій економіці, де ці параметри щодня стають все більш значущими.

Технологія:

FloraNova є справжнім проривом в технології добрив, так як презентує споживачам два в одному: простоту рідини і силу сухого концентрату. Цей ексклюзивний продукт, у складі якого містяться високоочищені мінерали і натуральні добавки, об'єднує користь гідропонних і органічних методів. FloraNova являє собою склад, який об'єднує всі елементи, необхідні для гідропонного вирощування, додатково до цього, є сильно концентрованим. Завдяки даним перевагам, навіть маленька кількість FloraNova в суміші з водою, забезпечить все необхідне в живленні рослин. Розглянутий концентрат чудово працює в гідропонних середовищі, таким же чином, як і в субстратах, і грунті.

 

FloraNova складається з:

• FloraNova Grow: Працює в якості спеціалізованого поживної речовини для швидкого зростання під час вегетативної фази зростання.
• FloraNova Bloom: Використовується під час цвітіння і плодоносних стадій рослин.

В залежності від стадії життя рослини, застосовується FloraNova Grow, а потім FloraNova Bloom, до тих пір, поки концентрація EC (електропровідності) розчину не досягне необхідних значень. У ґрунті використовується більш слабка концентрація. Обов'язково дотримуйтесь інструкцій на етикетці.

Примітка: Пам'ятайте, що перед використанням FloraNova, його необхідно ретельно збовтати (з-за високої концентрації).Написати відгук


Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

 

Рекомендовані товари

BIG BUD
Если вы выращиваете растения и стремитесь получить желанный урожай, обязательно используйте стимулят..
60.00₴
Terra Aquatica (GHE) Calcium Magnesium Supplement
Terra Aquatica Calcium Magnesium Supplement Забезпечує концентрований кальцій і магній у р..
345.00₴
Terra Aquatica (GHE) pH Test kit 30 ml
Terra Aquatica (GHE) pH test kit 30 mlНаш pH Test Indicator очень прост в применении.Он имеет&n..
300.00₴